blog
user
30 072020

Strona www istniejącego klienta www.zbrojenierozproszone.pl została gruntownie zmodernizowana. Poprzedni projekt nie spełniał już aktualnych standardów tworzenia stron www. Obecnie już standardowo tworzymy responsywne strony www. Strony takie są dostosowane do różnych urządzeń mobilnych.

Witryna otrzymała nowy projekt. Cały system został też przeniesiony na platformę Wordpress CMS.

Ważnym elementem modernizacji strony www było w miarę możliwości zachowanie struktury linków lub wykonanie przekierowań strony z nieaktualnych urli na nowe. Jest to niezwykle istotne działanie w przypadku modernizacji stron www istniejących już długo w internecie. 

Zaniedbanie tej procedury powoduje zwykle zgłaszanie błędów 404 (strona nie istnieje) przez serwer. Należy pamiętać że strony www odwiedzają zarówno użytkownicy jak i roboty indeksujące. Użytkownik otwierający stronę www i natrafiający na błąd 404 może zamknąć okno i szukać usługi gdzie indziej. Z kolei robot indeksujący strony www oznaczy dany url jako nieistniejący i będzie zmuszony do indeksowania strony www od nowa.

Podczas modernizacji strony www istniejącej w sieci przychodzi z pomocą narzędzie Google search console oraz wtyczki logujące błędy 404 w systemach cms. Należy na bieżąco śledzić logi błędów 404 i robić odpowiednie przekierowania.

Nasze newsy

Śledź nasze aktualności.

blog
user
30 072020

Modernizacja strony www

Przeprowadziliśmy gruntowną modernizację strony www.zbrojenierozproszone.pl

blog
user
08 072020

Fałszywe e-maile z żądaniem okupu

Na konta e-mailowe naszych klientów trafiają informacje z żądaniem okupu w BTC

blog
user
04 072020

Jak utworzyć nowy plik szablonu bez ftp

Krótki poradnik jak utworzyć nowy plik szablonu bez dostępu do ftp.

logo

Masz pytania? Skontaktuj się