Oferujemy wykonanie sklepu internetowego w oparciu o silnik Prestashop. Prestashop jest oprogramowaniem doskonale dostosowanym do większości potrzeb klientów chcących rozpocząć swoją sprzedaż w internecie. Sklep internetowy posiada ogromną liczbę wtyczek pozwalających na indywidualne dostosowanie systemu do sprzedaży.

Na czym polega projektowanie sklepu internetowego

Projektowanie sklepu internetowego poprzedzone jest ustaleniami dotyczącymi wyglądu sklepu. Głównym czynnikiem na wygląd sklepu internetowego jest branża w której będzie działał sklep. Dodatkowo ustalamy kolorystykę sklepu którą klient jest najbardziej zainteresowany. Na podstawie tych informacji proponujemy odpowiedni szablon sklepu internetowego. Po wyborze szablonu sklepu dokonujemy poprawek tak aby sklep internetowy w 100% spełniał wymagania klienta.

Co obejmuje cena usługi wykonania sklepu internetowego

Czego nie obejmuje cena usługi wykonania sklepu internetowego

Usługi dodatkowe po uruchomieniu sklepu prestashop

Oprócz usługi uruchomienia sklepu internetowego oferujemy możliwość importu asortymentu z zewnętrznych baz danych. Nasza firma przeprowadziła już importy asortymentu z następujących systemów:


Dodatkowe moduły prestashop


Oferujemy dodatkowe moduły oraz wtyczki do utworzonego sklepu prestashop. Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą modułów prestashop.

Jeżeli posiadasz już sklep internetowy zapoznaj się z sekcją modernizacja sklepu internetowego.

Jeżeli chcesz zlecić stworzenie sklepu internetowego wypełnij formularz zapytania o sklep internetowy.logo

Masz pytania? Skorzystaj z formularzy