Naszym nowym oraz istniejącym klientom oferujemy ofertę modernizacji strony internetowej. Technologie IT zmieniają się na tyle dynamicznie, że zwykle strona wykonana kilka lat wcześniej jest już nie aktualna. Można wyróżnić kilka przypadków modernizacji strony www.


Regularna modernizacja strony www 

Usługa polega na okresowym sprawdzaniu aktualizacji systemu CMS oraz wtyczek użytych na stronie. Czasami modernizacji wymaga szablon strony, który też korzysta  z odpowiednich narzędzi. Wykonana strona www może też nie wyświetlać się poprawnie po wykonaniu aktualizacji popularnych przeglądarek takich jak Firefox, Chrome czy Edge.


Okresowa modernizacja szablonu 

Usługa polega na wymianie szablonu strony www na nowy. W tym wypadku silnik CMS zostaje bez zmian. Zwykle taką modernizację wykonuje się gdy klient zdecyduje się odświeżyć wygląd strony internetowej. Często też modernizacja strony www wymuszona jest upowszechnieniem się nowych standardów tworzenia stron www. Jednym z tych standardów jest obecnie tworzenie responsywnych stron www.


Gruntowna modernizacja strony internetowej

Do takiej sytuacji dochodzi gdy klient nie modernizuje strony przez wiele lat. Strony wymagające takiej modernizacji są zwykle wykonane o autorskie CMSy lub o CMSy które nie są już rozwijane. W zależności od stopnia komplikowania strony internetowej problemem może być przeniesienie danych lub treści które zawiera strona. Istnieje możliwość zautomatyzowanej migracji danych na nowy system. Przed wykonaniem usługi wykonywana jest jej wycena. W przypadku gruntownej modernizacji strony należy pamiętać o optymalizacji SEO witryny. Nowo powstała witryna musi zostać wykonana tak aby jej właściciel nie spadł w wynikach wyszukiwania lub nie stracił linków przychodzących.


Podobnie jak w przypadku modernizacji sklepu internetowego istotne jest aby po przeniesieniu strony www na nowy system monitorować błędy 404 strony tak aby nowa strona www nie spadła w wynikach wyszukiwania.

logo

Masz pytania? Skorzystaj z formularzy