blog
user
09 032021

W połowie marca 2020 roku usługę pozycjonowania zleciła firma zajmująca się branżą usługową. Firma zajmuje się drobnymi usługami dla firm. Strona www przed pozycjonowaniem ostatnią modernizację przeszła dziesięć lat wcześniej. Jedyną rzeczą, która nie wymagała poprawienia była konfiguracja certyfikatu ssl oraz częściowo wykonane przyjazne linki. Strona miała kilkadziesiąt stron zaindeksowanych w wyszukiwarce. Największą zmianą na stronie było dostosowanie jej do urządzeń mobilnych. W związku z tym, że firma postanowiła otworzyć się na cały kraj jednym z celów było wypozycjonowanie strony na hasło "usługa nazwa miasta". Na przykład: "pozyjonowanie stron www Koszalin". Poza tym na stronie wprowadzono następujące poprawki seo:

  • nowy szablon w oparciu o bootstrap 4
  • utworzenie dodatkowych podstron z treścią
  • optymalizacja istniejących treści pod kontem słów kluczowych
  • uruchomiono google search console do monitorowania słów kluczowychJak pokazują powyższe screeny przeprowadzone działania przyniosły zamierzony efekt. Liczba odsłon zwiększyła się ze 117 w marcu 2020 do 969 w lutym 2021. Aktualnie strona jest wypozycjonowana w następujący sposób:

  • 3 frazy na pozycjach 1-3
  • 13 fraz na pozycjach 1-10
  • 14 fraz na pozycjach 1-50

Powyższa strona jest monitorowana na 26 fraz. Dzięki narzędziu do analizy konkurencji można sprawdzić jak strona www wygląda na tle innych witryn widocznych w internecie na te same słowa kluczowe. Poniższa tabela pokazuje, że strona jest obecnie na 6 pozycji w rankingu 20 najlepszych stron. Startowała z pozycji 20.Nasze newsy

Śledź nasze aktualności.

blog
user
29 042022

Strona www dla fundacji.

Strona www dla koszalińskiej fundacji.

blog
user
18 022022

Strona www dla kwiaciarni

Nowa strona www dla kwiaciarni.

blog
user
16 122021

Wtyczka optymalizacji sklepu internetowego

W naszym sklepie dostępna jest nowa wtyczka przyspieszająca działanie sklepu internetowego prestashop.

logo

Masz pytania? Skontaktuj się