blog
user
10 062021

Pół roku temu nasza firma uruchomiła dwie nowe strony www w branży turystycznej. Działania dla pierwszej strony www ograniczyły do wykonania strony oraz stworzenia wizytówki google. W przypadku drugiej witryny zostało przeprowadzone szereg podstawowych zabiegów pozycjonujących. Porównanie wyników zostało zamieszczone poniżej.


Pozycjonowanie strony www w branży turystycznej - przeprowadzone działania

Dodanie dodatkowej treści: Utworzone zostały dodatkowe podstrony opisujące okolice. Sam opis obiektu oraz usług został bardziej rozbudowany. Strona dzięki temu zwiększyła obiętość w wartościową treść.

Zgłoszenie strony www do katalogów: Witryna została zgłoszona do katalogów z branży turystycznej. Łącznie witryna zyskała około kilkudziesięciu wartościowych linków przychodzących.

Optymalizacja seo witryny: Przeprowadzenie optymalizacji seo polegającej na dopasowaniu meta tagów, elementów html takich jak H1, H2, A.

Utworzenie wizytówki google: Obiekt promowany na stronie pojawił się też w mapach google


Jak widać poniżej różnica w widoczności w google jest kolosalna. 


Parametr Witryna nie pozycjonowana Witryna pozycjonowana
Łączna liczba wyświetleń 609 5710
Łączna liczba kliknięć 31 455
Unikalne zapytania 50 258
Średnia pozycja
20
37

Dlaczego średnia pozycja w przypadku drugiej witryny jest dużo niższa? Jest to wynik zaindeksowania witryny na dużą liczbę słów kluczowych także tych konkurencyjnych.


Witryna nie pozycjonowana
Nasze newsy

Śledź nasze aktualności.

blog
user
22 072021

Problem z hotspotem na Iphone 12

Tym razem wpis poświęcony będzie problemowi sprzętowemu, który od czasu do czasu trzeba rozwiązać.

blog
user
13 072021

Granice frameworka Laravel

Laravel jest rozbudowanym frameworkiem MVC pozwalającym na szybkie tworzenie aplikacji. Okazuje się jednak że czasami można osiągnąć granice jego możliwości.

blog
user
07 072021

Nowe serwery z dyskami SSD

Idąc na przeciw oczekiwaniom klientów i mając na celu utrzymanie wysokiej jakości usług wymieniliśmy na serwerze dyski z HDD na SSD.

logo

Masz pytania? Skontaktuj się