blog
user
24 052021

Zmodernizowaliśmy szablon sklepu internetowego hesterfishing.com. Sklep internetowy został uruchomiony w oparciu o wersję 1.7 silnika prestashop. Sklep działał w nieaktualnej już wersji 1.7 więc wcześniej należało wykonać aktualizację presty. Jak wygląda wymiana szablonu prestashop? 

W pierwszej kolejności wybierany jest odpowiedni szablon. Następnie tworzona jest kopia obecnego sklepu internetowego. To na niej instalowany jest zakupiony szablon. Po instalacji należy przeprowadzić szereg działań konfiguracyjnych i opracować procedurę ich wdrożenia na wersji produkcyjnej. Czasami modyfikacja szablonu wymaga edycji dostarczonych źródeł. Działanie takie pozwala na wyłapanie wszelkich problemów z wymianą szablonu. Dzięki takiemu podejściu czas potrzebny na wymianę szablonu w wersji produkcyjnej ograniczony jest do minimum a sam sklep jest wyłączony w bardzo krótkim czasie.Nasze newsy

Śledź nasze aktualności.

blog
user
22 072021

Problem z hotspotem na Iphone 12

Tym razem wpis poświęcony będzie problemowi sprzętowemu, który od czasu do czasu trzeba rozwiązać.

blog
user
13 072021

Granice frameworka Laravel

Laravel jest rozbudowanym frameworkiem MVC pozwalającym na szybkie tworzenie aplikacji. Okazuje się jednak że czasami można osiągnąć granice jego możliwości.

blog
user
07 072021

Nowe serwery z dyskami SSD

Idąc na przeciw oczekiwaniom klientów i mając na celu utrzymanie wysokiej jakości usług wymieniliśmy na serwerze dyski z HDD na SSD.

logo

Masz pytania? Skontaktuj się